Tel: 0723.50.79.50 / 0722.69.46.40

Retea de magazine si depozite de materiale de constructii.



Echipa VASION

Pentru a putea imbunătăţi oferta noastră de produse precum şi calitatea serviciiilor noastre, parerea ta contează! De aceea, te rugam sa ne spui orice sugestie sau reclamaţie ai pentru noi. Vasion, e pentru tine!

- Director General

Gică Vlasie - gica.vlasie@vasion.ro0722.694.640

 

- Director Economic

Gabriela Gherasim - gabriela.gherasim@vasion.ro; 0722.206.046

 

- Departament Juridic

Andi Iaut - andi.iaut@vasion.ro; 0720.500.963

 

- Departament Marketing

Bogdan Blejușcă - bogdan.blejusca@vasion.ro; 0723.507.950

 

- Departament Control Financiar

Luminița Dabija - luminita.dabija@vasion.ro; 0722.694.620

 

- Departament Logistică

Andrei Patriche - andrei.patriche@vasion.ro; 0720.550.394

 

- Departament Resurse Umane

Daniela Matanie - dana.matanie@vasion.ro; 0721.079.494

 

- Departament Magazine

Florin Amfim - florin.amfim@baixa.ro ; 0722.606.375

 

 - Manager parc auto

Florentin Stan - florentin.stan@baixa.ro; 072 361 2780

 

- Opinii clienti

Daniela Matanie - dana.matanie@vasion.ro; 0721.079.494

--------------------------------------------------------------------------------

- Departament Vânzări 

Director Vânzări
Cristian Cosa - cristian.cosa@vasion.ro
Tel:0729.992.932


Manager zonal
Rică Perju - rica.perju@vasion.ro
Tel:0726.730.849

 

Reprezentant vânzări
Marius Moraru - marius.moraru@vasion.ro
Tel: 0728.300.191

 

Reprezentanți vânzări magazin online
Andrei Pioara - office@evasion.ro
Tel: 0730-260.304

 

--------------------------------------------------------------------------------


- Manager Achizitii Divizie Instalatii -
Vasile Apostol - vasile.apostol@vasion.ro
Tel:0730.650.765

 

- Manager Achizitii Divizie Siderurgice -
Doina Stan - doina.stan@vasion.ro
Tel:0729.992.931

 

- Manager Achizitii Divizie Gresie/Faianta/Marmura/Piatra naturala/Usi -
Kamelia Predan - kamelia.predan@vasion.ro
Tel:0730.633.331


- Manager Achizitii Divizie Materiale grele si prafoase -
Ana Prisecaru - ana.prisecaru@vasion.ro
Tel:0728.228.188

 

- Manager Achizitii Divizie Invelitori, Hidroizolatii si Termoizolatii, Gipscarton -
Elena Saviuc - elena.saviuc@vasion.ro
Tel:0726.746.088

 

- Manager Achiziti Divizie Amenajari Interioare/Gradină și diverse -
Dan Lica - dan.lica@vasion.ro
Tel: 0722.402.741



- Manager Achizitii Divizie Finisaje interior/exterior: pereți, lemn și metal -
Luminița Dabija - luminita.dabija@vasion.ro
Tel:0722.694.620

--------------------------------------------------------------------------------

Pentru datele de contact a depozitelor si magazinelor din reteaua Vasion, click aici.

 
Meniu
 
 
Noutati
 
 
Newsletter
Aboneaza-te la newsletterele VASION.ro
Nume
Email
 
 
Camere LIVE in Bacău

LIVE - Stefan cel Mare

LIVE - Piața Centrală Bacău

LIVE - Calea Republicii Bacău

 
© 2008 Vasion Toate drepturile rezervate by Xcommerce